O Nas

Stosujemy pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Możesz w dowolnym momencie zmienić ustawienia Twojej przeglądarki internetowej decydując o użyciu plików cookies. Więcej »

Kompleks sal prób Granamaxa.com.pl we Wrocławiu mieści się przy ul. Stargardzkiej 1 róg Metalowców. Zajmuje powierzchnię 320 m2 na których zbudowaliśmy 6 sal o powierzchni ok 35m2 każda. Wszystkie sale prób mają nieregularny kształt aby uzyskać optymalne warunki akustyczne zapobiegając pogłosom i odbiciom dźwięku. Ściany wygłuszono specjalną wełną mineralną posiadającą szczególnie dobre parametry izolacyjne a między salami nie ma wspólnych ścian. W Sali F jest zaplanowana kabina do nagrywania wokali i instrumentów akustycznych. Zadbaliśmy o możliwość przechowywania prywatnego sprzętu którego możecie potrzebować: wzmacniaczy lub instrumentów a nawet o możliwość kupienia podstawowych akcesoriów jak struny czy pałki.

W październiku 2015 oddaliśmy do użytku pierwsze trzy sale a partnerem projektu została polska marka: 

Której doskonały sprzęt można u nas testować.

Jesteśmy od lat czynnymi muzykami. Wiemy jak dla zespołu ważna jest odpowiednia sala prób. Wrocław miał w tym zakresie poważny deficyt. To co robimy w grajnamaxa.com.pl wynika z naszych oczekiwań dotyczących pracy muzyka, zespołu, potrzeby komfortu i “higieny” grania. Zawsze chcieliśmy “próbować” w sposób jak najbardziej skuteczny i komfortowy, żeby każdy wszystko słyszał, żeby nie męczyć się wzajemnie. I żeby potem na scenie nie było niespodzianek. Taki mamy osobisty cel. Dlatego zadbaliśmy o detale. Żeby można było wygodnie usiąść wstawiliśmy hokery, żeby można było postawić bezpiecznie kubek z kawą - wysokie koktailowe stoliki, no i ekspres do tej kawy również ...

Żeby każdy wszystko słyszał we wszystkich naszych salach perkusja jest odseparowana a bębniarz ma swój osobisty odsłuch z osobistym mikserem monitorowym !

ZAPRASZAMY !

U nas zawsze jest miejsce dla Was :)

{{communique}}