Stosujemy pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Możesz w dowolnym momencie zmienić ustawienia Twojej przeglądarki internetowej decydując o użyciu plików cookies. Więcej »
Sala E

Sala E

100 m2, scena ... Jeśli przygotowujesz gig, kręcisz wideo, grasz w big nandzie lub chórze, to miejsce jest idealne !

 

UWAGA! Tej sali nie wynajmujemy na godziny. Możliwy jest abonament na 4  całodzienne wejścia w miesiącu, w razie zainteresowania napisz:

kontakt@grajnamaxa.com.pl

Szykujecie się do trasy ? U nas sprawdzicie czy jesteście przygotowani ! Sala 100 m2, i ponad 4 m wysokości. Można przetestować brzmienie na przodach, ukręcić co trzeba, sfilmować się na scenie ... A jeśli macie bardzo duży skład zmieścicie się bez problemu.

Sala prób o standardzie sali koncertowej ? Często nam brakowało możliwości usłyszenia jak brzmimy z drugiej strony przodów. Dlatego salka prób w której się szlifuje materiał to jedno, tam chodzi generalnie o słyszalność ale od czasu do czasu warto przetestować zespół na scenie bez stresu koncertowego, tremy i publiczności a za to z zaufanym akustykiem, przed kamerą, z rejestratorem dźwieku. 

W tej sali powstał m.in. ten wideoklip:

 

 

Niezależnie od tego co gracie, cytując za (chyba ;) Markiem Raduli: "Jak Cię widzą tak Cię słyszą !". Strona wizualna jest ważna. A jeśli jesteście cover-bandem to nawet podstawowo ważna ... Dlatego stworzyliśmy takie miejsce. Jeśli trzeba można powiększyć scenę, dostawić sprzęt a nawet profesjonalne światła ! Właśnie, może chcecie nagręcić wideoklip ? To miejsce jest idealne.

Zadbaliśmy też o odpowiedni do takiej sali sprzęt:

Gitara I

Head: Peavey ValveKing VK100 + Paczka: Mesa dual rectifier

Gitara II

Head: Huges & Kettner Matrix 100 + Paczka: Huges & Kettner SC412A

Bas

Head: Warwick Profet 3.2 + Paczka: Hartke 410 XL

Bębny

SONOR SMF11 Stage 1 Black

Wokal

Yamaha MG206c + Crown 1000XT + paczki

 

 

Pokaż inne
{{communique}}